Тематичні тижні, акції, зустрічі > Черкаські працівники ДАІ в гостях у вихованців дошкільного закладу

Черкаські працівники ДАІ в гостях у вихованців дошкільного закладу

Уроки дорожньої безпеки, що проводяться у навчальних закладах, стали невід’ємною частиною профілактичної роботи працівників відділу ДАІ міста Черкаси. Але без уваги не можна залишати і найменших учасників дорожнього руху – вихованців дошкільних закладів.

Так, 10 жовтня 2014 року до Черкаського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 87 «Дельфін» Черкаської мівської ради завітали очікувані гості – інспектори відділу ДАІ міста Черкаси, аби розповісти маленьким діткам про правила поведінки на дорозі. А для того, щоб малеча запам’ятала їх краще працівники Державтоінспекції підготували для них – вікторини, загадки, різноманітні ігри «Пішохідний перехід», «Перехрестя» та «Червоний, жовтий, зелений», в яких хлопчики за допомогою іграшкових машин змогла відчути себе водіями, а дівчатка пішоходами. Дуже швидко малюки розгадували і загадки, вміло складали малюнки-пазли, впізнаючи в них дорожні знаки. Дітям прийшлося до вподоби свято, яке влаштували для них дорослі. А особливе захоплення викликала сучасна патрульна техніка. Всі бажаючі могли посидіти за кермом міліцейської машини. Наприкінці зустрічі Державтоінспектори подарували дошкільному закладу дорожні конуси для практичних занять з дітлахами, а діткам на згадку — «Пам’ятку з Правил дорожнього руху». Малеча дуже довго не хотіла прощатися з Державтоінспекторами і задавала їм різноманітні питання,і як виявилось, що в наших маленьких учасників дорожнього руху їх дуже багато.

Інспектори відділу ДАІ міста Черкаси сподіваються, що повчальні уроки принесуть гарні результати й надовго запам’ятаються малечі, тим самим виховуючи свідомих пішоходів змалечку.

Comments are closed.