Archive for the ‘Кадрове забезпеченя’ Category

Адміністрація

Завідувач дошкільним навчальним закладом № 87 «Дельфін»  — Аксьонова Тетяна Іванівна

Вихователь-методист — Чайка Світлана Григорівна

Заступник завідувача господарства — Задорожня Леся Борисівна

Мальована Світлана Володимирівна — головний бухгалтер

Пасменко Леся Василівна — бухгалтер

Кравченко Алла Олександрівна — старша медична сестра

Усик Олена Михайлівна — кастелянка

Педагогічний персонал

Антіпова Тетяна Іванівна — вихователь групи № 12

Артемчук Людмила Володимирівна — вихователь групи № 6

Більченко Марія Василівна — вихователь групи № 11

Рисак Оксана Вікторівна — вихователь групи № 1

Євстратенко Людмила Петрівна — вихователь групи № 10

Коваленко Вікторія Валентинівна — вихователь групи № 10

Крапопова Яна Андріївна — вихователь групи № 7

Артемчук Людмила Володимирівна — вихователь групи № 6

Маслій Тетяна Володимирівна — вихователь групи № 5

Маслій Тетяна Володимирівна — вихователь групи № 2

Осадча Алла Анатоліївна — вихователь групи № 9

Погрібна Олена Анатоліївна — вихователь групи № 4

Поливода Наталія Валентинівна — вихователь групи № 3

Рямова Інна Миколаївна — вихователь групи № 8

Совгиря Ольга Олександрівна — інструктор з фізичного виховання

Панченко Олена Володимирівна — практичний психолог

 

Обслуговуючий персонал

Бойцун Любов Василівна — шеф-кухар

Гопа Любов Гаврилівна — кухар

Черненко Ірина Олексіївна — кухонний працівник

Осадча Лариса Михайлівна — кухонний працівник

Шевченко Лілія Олексіївна — комірник

Волошина Людмила Іванівна — помічник вихователя для дітей віком до 3-х років

Осипчук Анна Анатоліївна — помічник вихователя для дітей віком від 3-х років

Корченкова Наталія Георгіївна — помічник вихователя для дітей віком від 3-х років

Скорик Світлана Миколаївна — помічник вихователя для дітей віком від 3-х років

Бунелик Катерина Миколаївна — помічник вихователя для дітей віком від 3-х років

Чмир Тетяна Іванівна — помічник вихователя для дітей віком від 3-х років

Чепурна Ольга Василівна — робітник по ремонту білизни

Голубова Марія Миколаївна — робітник по ремонту білизни

Задорожня Леся Борисівна — прибиральник службових приміщень

Гопа Іван Прокопович — робітник по обслуговуванню приміщень (сантехнік)

Товма Олексій Олександрович — робітник по обслуговуванню приміщень (електрик)

Пелих Анатолій Олександрович — сторож

Степаненко Валерій Олександрович — сторож

Нетребська Людмила Федорівна — сторож