Archive for the ‘Тематичні тижні, акції, зустрічі’ Category

Зустріч з воїнами АТО

17 квітня 2016 року дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 87 «Дельфін» приймав у себе незвичайних гостей, справжніх героїв АТО, воїнів-прикордонників навчального центру «Оршанець».

Гості розповіли дітям про свою нелегку службу, а саме: про обов’язки, які виконує воїн-прикордонник, правила поводження з небезпечними або невідомими предметами, про форму одягу і чому саме такою вона повинна бути.

Вихованці уважно слухали та ставили запитання. Особливо, зворушило мужніх воїнів питання Бражника Данила (6років): «Скажіть, а чим ми можемо вам допомогти?»…
Для гостей вихованці закладу підготували святковий концерт, де декламували вірші про рідну землю Артемчук Вікторія (5 років) та Рейдало Максим (6 років), звучала пісня, яку акапельно виконала Порохняк Олександра (4роки). Діти четвертого року життя інсценували казку «Колобок» на сучасний лад, в якій була висвітлена тема, як поводитися із незнайомцями. І родзинкою концерту став танок з голубами у виконанні дітей старшої групи.
Також вихованці «Дельфіну» на пам’ять про зустріч подарували гостям свої патріотичні малюнки та із великим задоволенням фотографувалися з гостями.

Увага! Увага!Увага! — Хімічна атака!

28 квітня 2016 року в рамках Тижня безпеки дитини було проведено евакуацію дітей та працівників на випадок хімічної загрози. Всі дошкільнята та працівники дошкільного закладу 100% мають ватно-марлеві пов`язки, двері та вікна були зачинені.

Черкаські працівники ДАІ в гостях у вихованців дошкільного закладу

Уроки дорожньої безпеки, що проводяться у навчальних закладах, стали невід’ємною частиною профілактичної роботи працівників відділу ДАІ міста Черкаси. Але без уваги не можна залишати і найменших учасників дорожнього руху – вихованців дошкільних закладів.

Так, 10 жовтня 2014 року до Черкаського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 87 «Дельфін» Черкаської мівської ради завітали очікувані гості – інспектори відділу ДАІ міста Черкаси, аби розповісти маленьким діткам про правила поведінки на дорозі. А для того, щоб малеча запам’ятала їх краще працівники Державтоінспекції підготували для них – вікторини, загадки, різноманітні ігри «Пішохідний перехід», «Перехрестя» та «Червоний, жовтий, зелений», в яких хлопчики за допомогою іграшкових машин змогла відчути себе водіями, а дівчатка пішоходами. Дуже швидко малюки розгадували і загадки, вміло складали малюнки-пазли, впізнаючи в них дорожні знаки. Дітям прийшлося до вподоби свято, яке влаштували для них дорослі. А особливе захоплення викликала сучасна патрульна техніка. Всі бажаючі могли посидіти за кермом міліцейської машини. Наприкінці зустрічі Державтоінспектори подарували дошкільному закладу дорожні конуси для практичних занять з дітлахами, а діткам на згадку — «Пам’ятку з Правил дорожнього руху». Малеча дуже довго не хотіла прощатися з Державтоінспекторами і задавала їм різноманітні питання,і як виявилось, що в наших маленьких учасників дорожнього руху їх дуже багато.

Інспектори відділу ДАІ міста Черкаси сподіваються, що повчальні уроки принесуть гарні результати й надовго запам’ятаються малечі, тим самим виховуючи свідомих пішоходів змалечку.

Конкурс читців «Поезія Шевченка — скарб української душі»

12 лютого 2014 року на базі нашого дошкільного закладу на високу рівні пройшов міський тур читців «Поезія Шевченка — скарб української душі» серед вихованців  і працівників дошкільних закладів.

Проведення «Тижня безпеки дитини»

14.05.2012 року під час проведення «Тижня безпеки дитини» діти дошкільного закладу мали змогу ознайомитися з роботою працівників МНС.

Детальніше

КВК серед вихователів

25 січня 2012 року  в дошкільному навчальному закладі № 87 «Дельфін» відбувся КВК серед вихователів «Гармонія інтелекту, духовності та здоров’я».

 

У черкаському садочку «Дельфін» до 9 травня висадили 200 петуній

Близько 200 петуній на честь прадідів, прабабусь, дідусів, бабусь та воїнів-визволителів до Дня перемоги висадили вихованці черкаського дошкільного навчального закладу № 87 «Дельфін». 5 травня у садочку відбулася акція пам’яті «Посади квітку».

В акції взяли участь діти від 2-х до 6-ти років разом з батьками і працівниками дошкільного закладу. Гостем свята був ветеран, полковник у відставці Прилуцький Артур Павлович, який спочатку розповів про свою нелегку військову службу, про ордени та медалі, а згодом разом з дітьми активно долучився до висадки квітів.

Детальніше