Archive for the ‘Семінари-практикуми для вихователів’ Category

Семінар-практикум для вихователів «Мовленнєва компетентність дошкільників.Навчання переказу»

14 жовтня 2014 року в дошкільному закладі для вихователів був проведений семінар-практикум «Мовленнєва компетентність дошкільників.Навчання переказу». Педагоги здобули теоретичні знання: як проводити переказ у різних вікових групах, які методи та прийоми слід проводити аби навчити дитину переказу. У практичній частині вихователі показали, як за допомогою різних видів театру у вікових групах можна переказати казку.

Тиждень охорони праці та безпеки житєдіяльності


Семінар-практикум «Нетрадиційні техніки малювання»

14.11.2013 року для вихователів дошкільного закладу вихователь-методист Кумпанська Л.Л. провела семінар-практикум «Нетрадиційні техніки малювання». Вихователь Ященко О.А. показала нетрадиційні  техніки малювання —  пальчиком, ватними паличками, піпеткою, зубною щіткою та гребінцем, штампами. Вихователь Хміль Т.А. презентувала малювання на склі, на вологому папері.

 

Методоб`єднання для вихователів молодших груп

7 листопада 2013 року  в дошкільному закладі відбулося мотодоб`єднання для вихователів молодших груп «Створення сприятливих умов для повноційнної життєдіяльності дошкільника на засадах Базового компонента дошкільної освіти». Вихователь Коломійченко О.С. показала комплексне заняття «І маленька краплинка несе знання для кожної дитиники…», в якому розкрила різні форми роботи з дітьми- мовленнєвий розвиток, пошуково-дослідницьку діяльність, роботу з коректурними таблицями за методикою Н.Гавриш, нетрадиційні техніки маолювання (зім`ятим папером, відбитки осіннім листям). Вихователь-методист Кумпанська Л.Л. провела практичну роботу з вихователями міста «Мовленнєва галерея», де   показала вірші з рухами, пальчикову гімнастику, створення казок — роздумів за допомогою різних методів — за звуками природи, за кольорами, за готовими картинками, за недомальованимим образами (друдли), за пальчиковою гімнастикою.

 

Семінар-практикум «Уклін, тобі Тарасе…»

05.10.2013 відбувся виїздний семінар-практикум «Уклін, тобі Тарасе..» для педагогічних працівників дошкільного закладу. Педагоги поклали квіти до пам’ятника Т.Шевченка, відвідали музей Т.Г.Шевченка  та «Тарасову світлицю» в м.Каневі.