Archive for the ‘Відкриті покази різних видів роботи з дітьми’ Category

Тиждень безпеки дитини

В рамках проведення Тижня безпеки дитини вихователі молодших, середніх груп провели сюжетно-рольові ігри, драматизації, інтерактивні заняття з дітьми та залучили батьків. Закріпили правила дорожнього руху, поведінка «Сам  вдома», зустріч з незнайомцями та з підозрілими предметами. На заняттях діти показали вміння пожежників гасити вогонь, надання першої допомоги лікарями  «швидкої допомоги» , правила поведінки вдома, в громадському транспорті, на вулиці.

Тиждень безпеки дитини

На об`єктовому тренуванні 25 квітня 2014 року в дошкільному закладі були присутні курсанти з пожежної академії Міхеєв Денис, Романчук Роман, які показали форму рятівника, як гасити пожежу, перевіряли дітей на спритність та швидкість — проводили ігри  «Смуга перешкод», «Загаси вогонь», «Хто швидше змотає пожежний рукав», «Перетягування канату».

Тематичні заняття до 200- річчя з дня народження Т.Г.Шевченка

В групах для дітей дошкільного віку з 17.03 по 20.03.2014р.  пройшли тематичні заняття, де кожна дитина розповідала вірш великого Кобзаря, мала змогу знайти малюнок до вірша, його назву. Діти старших і середніх груп вшанували поета хлібом,  інсценували життєвий і творчий шлях поета, а молодші поставили сценку до вірша «Садок вишневий коло хати», співали пісню «Зацвіла в долині червона калина», залучали батьків до проведення заняття.


Мова наша солов’їна.

19.02.2013 року вихователь Шуміленко Л.М. показала в дошкільному закладі тематичне заняття «Мова наша солов’їна» присвячене творчості українських поетів Т.Г.Шевченко, Л.Українки. Діти розповідали вірші, прислів’я, водили хороводи-веснянки.

 

Творча лабораторія для вихователів

7 лютого 2013 року  в дошкільному закладі відбулася творча лабораторія для вихователів на тему: «Реалізація змістовної лінії «Я-фізичне» в навчально-пізнавальній діяльності дошкільника». Вихователі розкрили тему через три складові: право дитини на якісне харчування — дослідження » шкідливої їжі», право дитини  на здоровий спосіб життя — виконання вправ на степ-платформах, право дитини  на освіту — «Країна чомусиків».

Робота з батьками «Галявина сімейних успіхів»

Чудову роботу з батьками «Галявина сімейних успіхів» провела вихователь, яка має звання «вихователь-методист» Шуміленко Л.М. Тут були представлені різні форми роботи з дітьми та батьками: спільне малювання, висловлювання компліментів та щирих слів, розв’язання математичних задач,  занурення у загадковий світ казок. Цікаво було присутнім почути досвід батьків у вихованні діточок.