Archive for the ‘Методична робота’ Category

Зустріч з воїнами АТО

17 квітня 2016 року дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 87 «Дельфін» приймав у себе незвичайних гостей, справжніх героїв АТО, воїнів-прикордонників навчального центру «Оршанець».

Гості розповіли дітям про свою нелегку службу, а саме: про обов’язки, які виконує воїн-прикордонник, правила поводження з небезпечними або невідомими предметами, про форму одягу і чому саме такою вона повинна бути.

Вихованці уважно слухали та ставили запитання. Особливо, зворушило мужніх воїнів питання Бражника Данила (6років): «Скажіть, а чим ми можемо вам допомогти?»…
Для гостей вихованці закладу підготували святковий концерт, де декламували вірші про рідну землю Артемчук Вікторія (5 років) та Рейдало Максим (6 років), звучала пісня, яку акапельно виконала Порохняк Олександра (4роки). Діти четвертого року життя інсценували казку «Колобок» на сучасний лад, в якій була висвітлена тема, як поводитися із незнайомцями. І родзинкою концерту став танок з голубами у виконанні дітей старшої групи.
Також вихованці «Дельфіну» на пам’ять про зустріч подарували гостям свої патріотичні малюнки та із великим задоволенням фотографувалися з гостями.

Тиждень безпеки дитини

В рамках проведення Тижня безпеки дитини вихователі молодших, середніх груп провели сюжетно-рольові ігри, драматизації, інтерактивні заняття з дітьми та залучили батьків. Закріпили правила дорожнього руху, поведінка «Сам  вдома», зустріч з незнайомцями та з підозрілими предметами. На заняттях діти показали вміння пожежників гасити вогонь, надання першої допомоги лікарями  «швидкої допомоги» , правила поведінки вдома, в громадському транспорті, на вулиці.

Увага! Увага!Увага! — Хімічна атака!

28 квітня 2016 року в рамках Тижня безпеки дитини було проведено евакуацію дітей та працівників на випадок хімічної загрози. Всі дошкільнята та працівники дошкільного закладу 100% мають ватно-марлеві пов`язки, двері та вікна були зачинені.

Семінар-практикум для вихователів «Мовленнєва компетентність дошкільників.Навчання переказу»

14 жовтня 2014 року в дошкільному закладі для вихователів був проведений семінар-практикум «Мовленнєва компетентність дошкільників.Навчання переказу». Педагоги здобули теоретичні знання: як проводити переказ у різних вікових групах, які методи та прийоми слід проводити аби навчити дитину переказу. У практичній частині вихователі показали, як за допомогою різних видів театру у вікових групах можна переказати казку.

Черкаські працівники ДАІ в гостях у вихованців дошкільного закладу

Уроки дорожньої безпеки, що проводяться у навчальних закладах, стали невід’ємною частиною профілактичної роботи працівників відділу ДАІ міста Черкаси. Але без уваги не можна залишати і найменших учасників дорожнього руху – вихованців дошкільних закладів.

Так, 10 жовтня 2014 року до Черкаського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 87 «Дельфін» Черкаської мівської ради завітали очікувані гості – інспектори відділу ДАІ міста Черкаси, аби розповісти маленьким діткам про правила поведінки на дорозі. А для того, щоб малеча запам’ятала їх краще працівники Державтоінспекції підготували для них – вікторини, загадки, різноманітні ігри «Пішохідний перехід», «Перехрестя» та «Червоний, жовтий, зелений», в яких хлопчики за допомогою іграшкових машин змогла відчути себе водіями, а дівчатка пішоходами. Дуже швидко малюки розгадували і загадки, вміло складали малюнки-пазли, впізнаючи в них дорожні знаки. Дітям прийшлося до вподоби свято, яке влаштували для них дорослі. А особливе захоплення викликала сучасна патрульна техніка. Всі бажаючі могли посидіти за кермом міліцейської машини. Наприкінці зустрічі Державтоінспектори подарували дошкільному закладу дорожні конуси для практичних занять з дітлахами, а діткам на згадку — «Пам’ятку з Правил дорожнього руху». Малеча дуже довго не хотіла прощатися з Державтоінспекторами і задавала їм різноманітні питання,і як виявилось, що в наших маленьких учасників дорожнього руху їх дуже багато.

Інспектори відділу ДАІ міста Черкаси сподіваються, що повчальні уроки принесуть гарні результати й надовго запам’ятаються малечі, тим самим виховуючи свідомих пішоходів змалечку.

Тиждень безпеки дитини

На об`єктовому тренуванні 25 квітня 2014 року в дошкільному закладі були присутні курсанти з пожежної академії Міхеєв Денис, Романчук Роман, які показали форму рятівника, як гасити пожежу, перевіряли дітей на спритність та швидкість — проводили ігри  «Смуга перешкод», «Загаси вогонь», «Хто швидше змотає пожежний рукав», «Перетягування канату».

Тиждень охорони праці та безпеки житєдіяльності


Конкурс читців «Поезія Шевченка — скарб української душі»

12 лютого 2014 року на базі нашого дошкільного закладу на високу рівні пройшов міський тур читців «Поезія Шевченка — скарб української душі» серед вихованців  і працівників дошкільних закладів.

Тематичні заняття до 200- річчя з дня народження Т.Г.Шевченка

В групах для дітей дошкільного віку з 17.03 по 20.03.2014р.  пройшли тематичні заняття, де кожна дитина розповідала вірш великого Кобзаря, мала змогу знайти малюнок до вірша, його назву. Діти старших і середніх груп вшанували поета хлібом,  інсценували життєвий і творчий шлях поета, а молодші поставили сценку до вірша «Садок вишневий коло хати», співали пісню «Зацвіла в долині червона калина», залучали батьків до проведення заняття.


Семінар-практикум «Нетрадиційні техніки малювання»

14.11.2013 року для вихователів дошкільного закладу вихователь-методист Кумпанська Л.Л. провела семінар-практикум «Нетрадиційні техніки малювання». Вихователь Ященко О.А. показала нетрадиційні  техніки малювання —  пальчиком, ватними паличками, піпеткою, зубною щіткою та гребінцем, штампами. Вихователь Хміль Т.А. презентувала малювання на склі, на вологому папері.