Archive for the ‘А у нас в садочку свято’ Category

Шаховий турнір

17 лютого 2017 року в ДНЗ №87 «Дельфін» пройшов шашковий турнір серед вихованців закладу. Визначено переможців змагань, які приймуть участь у зональному турнірі між дошкільними задкладами мікрорайону. Щиро вдячна батькам, які готували своїх малят помимо роботи інструктора з фізичного виховання! Адже спільними зусиллями ми ростимо наше майбутнє покоління, яким будемо пишатися!Свято Стрітення в нашому садочку

П’ятнадцяте лютого — свято Стрітення. В цей день люди закликали Весну і проводжали Зиму. В народі побутував цікавий звичай: напередодні Стрітення жінки випікали обрядове печиво у вигляді пташок – жайворонків. Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого вирію Весну, проганяють люту Зиму.
Малеча разом із вихователями та працівниками закладу сьогодні теж водили хороводи, веселилися та пили чай із обрядовим печивом ! Діти радо зустріли красуню Весну і щиро вірять, що вона буде теплою і привітною.

«День захисту дітей» — червень 2016

Щирими словами відкрилося святкування до дня захисту дітей в Дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 87 «Дельфін», на якому були присутні поважні гості, а саме:
— Негода Руслан Петрович та Мкртчан Араїк Рафікович – радники міського голови;
— Руснак Таїсія Григорівна – заступник генерального директора АПК «Маїс»;
— Селіонова Надія Олександрівна – заступник голови самоорганізації населення, комітет мікрорайону «Південний»;
— Малкова Лариса Володимирівна – керівник обласного штабу народного депутата України Володимира Зубика.
Учасниками святкового дійства були вихованці дошкільного закладу та учні шкіл № 26 та 30. Своїм виступом порадували родина Міхтунець – мама Юлія та донечка Міла піснею «Зеленеє жито», діти 4р.ж. виконали танок «Рушничок», вихованці 5р.ж. представили танок «Чарівна полька». Випускники закладу продемонстрували «Мексиканський танок», який вони презентували на фестивалі «Світ дитячих мрій» — 2016, родзинкою свята був танок з голубами у виконанні випускників закладу.
Велике задоволення отримали гості та працівники закладу від учнів шкіл № 26 та № 30, особливо, приємно бачити виступи колишніх вихованців закладу, зокрема, Олександра Цибулю, який виконував соло пісню «Сім шляхів».
І, звичайно, яке ж свято без подарунків!!! Вся малеча дошкільного закладу подякувала гостям, які завітали на свято та презентували подарунки!!!

 

 

 

 

 

 

Крок до зірок — 2016

Чудовий мексиканський танець з дітьми 6 р.ж. готували завідувач Аксьонова Т.І., музичний керівник Чамата Н.І., хореограф Діхтяр А.Л., пошиття костюмів — Усик О.М. 

Розвага «Щедрий вечір, добрий вечір!» — січень 2015

14 січня в дошкільному закладі відбулася розвага «Щедрий вечір, добрий вечір!». Діти старшого дошкільного віку груп № 10, 11 разом з вихователями Євстратенко Л.П., Коваленко в.В., Шевчук Л.Я., Хміль Т.А., музичними керівниками Чаматою Н.І., Сіньковським А.П. виконали колядки, щедрівки, засівалки, українські народні пісні. Народні звичаї та традиції українського народу діти вивчають на тематичних заняттях, обігрують на музичних та спортивних розвагах.

1 Вересня 2013 року

Яскраво і неповторно пройшло свято «1 Вересня» у дошкільному закладі. Діти мали змогу подивитися лялькову виставу»Братик Кролик»  та пограти з казковими героями в цікаві та дотепні ігри.

Фестиваль дитячої творчості «Крок до зірок» — квітень 2013

18 квітня 2013 року в Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся дитячий фестиваль творчості «Крок до зірок», де вихованці нашого дошкільного закладу:Большакова Даша, Медведенко Валік, Чепкий Влад, Зелінська Настя вдало  та артистично виступили з гімнастичним номером  на степ-платформах. Дітей підготувала музичний керівник Чамата Н.І., а чудові костюми майструвала кастелянка Усик О.М.

Конкурс помічників вихователів «Корисні страви»

З 25.02.13  по 01.03.13 року в нашому дошкільному закладі проходив  конкурс помічників вихователів «Корисні страви». Помічники вихователів змагалися в таких завданнях:

— візитна картка «Здрастуйте, це — я»,

— презентація робочого одягу,

— «Увага!» (знання санітарних правил иа посадової інструкції),

— «Господарочка» (на краще сервирування столу),

— «Відгадай за смаком»,

— домашнє завдання «Моя улюблена страва».

Усі учасники конкурсу одержали подарунки та дипломи. А переможцями стали: 1 місце — Чмир Т.І. помічник вихователя гр. № 9, Скорик С.М.- помічник вихователя гр. № 5, 2 місце — Волошина Л.І., помічник вихователя гр. № 4, 3 місце — Бородій І.В., помічник вихователя гр. № 2.

 

Новорічні свята 2012

В нашому дошкільному закладі чудово пройшли новорічні свята для дітей. Малята побували в справжньому казковому новорічному шоу: «Білосніжка і семеро гномів», «Пригоди Буратіно», «Попелюшка», «Дюймовочка»

Спортивно-хореографічний конкурс «Майданс»

17 травня 2012 року в дошкільному навчальному закладі № 87 «Дельфін» пройшов спортивно-хореографічний конкурс «Майданс» серед дітей від 2 до 6 років. Дошкільнята продемонстрували вправи ранкової гімнастики під музичний супровід.    Захід підтримали депутати обласної ради Головко  О.І., Івашкевич В.В., Верьовкін В.І., голова комітету  «Південний»  Нагнибіда І. та  секретар Селіонова Н. Були присутні випускники дошкільного закладу, які показали свої спортивні досягнення з фехтування — Кумпанський О., Лифар А., з карате — Селіонов О., Селіонова О., Гафуров О., з спортивної гімнастики — Глотова А.