Archive for the ‘Фізкультурно-оздоровча робота’ Category

Дельфініада — 2015

24 вересня 2015року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 87 «Дельфін» Черкаської міської ради відбулися Малі Олімпійські ігри «Дельфініада -2015» за участю вихованців середніх та старших груп. Діти демонстрували свою майстерність в бігу на 30 метрів (найкращий результат 5, 0 с ), метанні мішечків з піском (найкращий результат -9,6м), стрибках з місця (найкращий результат –137 см) та в комбінованій естафеті відповідно до вимог розділу «Зростаємо дужими» програми виховання і навчання дітей від двох до шести(семи)років «Дитина». На заході були присутні гості, які працюють за фізкультурно-оздоровчим спрямуванням — завідувач кафедри дошкільної освіти та професійного розвитку Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Андрющенко Т.К., методист міського методичного кабінету установ освіти Корнелюк Л.П.,  вихователі-методисти дошкільних закладів № 9, 23, 74, 81, 89, 91 та батьки. Переможці в особистій та командній першості були нагороджені медалями і грамотами. Групи підтримки команд привітали учасників змагань чудовими піснями та танцями. З метою виховання патріотичних почуттів у юних спортсменів урочисто відбулося підняття Державного прапору та прапору «Дельфініади».

Педагоги дошкільного закладу №87 (завідувач Аксьонова Т.І., методист Кумпанська Л.Л., інструктор з фізичної культури Гарнага С.А., музичні керівники Чамата Н.І., Згама О.А., Сіньковський А.П.) на високому рівні провели захід, адже в дошкільному закладі вже стало традиційно проводити  Малі Олімпійські ігри – літні, зимові, «Дельфініаду», «Котигорошко»,«Козацькі розваги».

За впровадження інноваційних технологій щодо формування культури здоров’я, позитивної мотивації на здоровий спосіб життя учасників навчально — виховного процессу педагогічний колектив нагороджений Почесною грамотою Міністерства  освіти і науки України за участь у Всеукраїнському конкурсі — захисту сучасної  моделі навчального закладу — Школи сприяння здоров’я (2003р.). В групах проводяться загартування: горішковий масаж, дихальна гімнастика Г.Стрельнікової, степ-аєробіка, фітбол-гімнастика, імунна гімнастика.

Напрацьований досвід роботи з питань фізичного виховання занесено в європейську систему  освіти та рекомендовано в практику роботи дошкільних закладів міста.

Ігри патріотів — січень 2015

30.01.2015 року в дошкільному закладі за участю дітей старшої групи № 11, вихователь Шевчук Л.Я., інструктор з фізкультури Гарнага С.А. були проведені спортивні змагання «Ігри патріотів».
Діти дали відпровіді на запитання патріотичного змісту та позмагалися в силі і спритності.

Козацькі розваги — вересень 2014

19 вересня 2014року були проведені «Козацькі розваги» з метою підняття духу патріотизму, відродження козацького духу. Дошкільнята позмагалися в силі та спритності, поласували смачною козацькою кашею.

Майстер-клас від «Черкаських мавп» — листопад 2013

15 листопада 2013 року до дошкільного закладу завітали гравці з баскетбольної команди Черкаські мавпи», які надали майстер-клас з технічних прийомів по баскетболу для дітей старших груп. Діти разом з спортсменами зробили розминку, обіграли техніку ведення м`яча різними способами, кидання м`яча в баскетбольне кільце.

День фізкультури і спорту — вересень 2013

13 вересня 2013 року в дошкільному закладі відбулося свято , присвячене Дню Фізкультурника. Діти старших груп провели комплексні змагання. За результатами змагань: 1 місце зайняла гр. № 9 , вихователі Ященко О.А., Артемчук Л.В., 2 місце — гр. № 7 , вихователі Шворінь Л.В., Шуміленко Л.М., 3 місце — гр. № 5 , вихователь Осадча А.А. Проводив змагання інструктор з фізичної культури Завгородній О.В.

Вітаємо переможців та бажаємо нових спортивних досягнень.

Літні «Козацькі розваги» — червень 2013

Зимові прогулянки — лютий 2012

Яка чудова пора року зима! Діти із задоволенням на заняттях з фізкультури катаються на лижах та санках.

Шашковий турнір — лютий 2012

!6 лютого 2012 року в дошкільному навчальному закладі № 25 «Пізнайко» відбувся шашковий турнір серед дошкільних закладів № 25, 70, 73, 83, 84, 87, 89. Честь нашого дошкільного закладу на шашковому турнірі представляли: Сіріченко Денис та Чалова Віка, які зайняли почесне 2 місце.

Вітаємо !!! Бажаємо успіхів та нових перемог у майбутньому!

Музично-спортивна розвага «Козацькому роду -нема переводу» — січень 2012

20 січня 2012 року в дошкільному навчальному закладі № 87 «Дельфін» відбулася музично-спортивна розвага «Козацькому роду — нема переводу» серед вихованців середніх груп № 8 та № 11.

Готували і проводили розвагу музичний керівник Чамата Н.І. та інструктор з фізичної культури Аксьонов О.А.

КВК серед вихователів

25 січня 2012 року  в дошкільному навчальному закладі № 87 «Дельфін» відбувся КВК серед вихователів «Гармонія інтелекту, духовності та здоров’я».