Archive for the ‘Сторінка подяки’ Category

Подяка батькам за допомогу в підготовці дошкільного закладу до 2013/2014 навчального року

Щиро дякуємо батькам груп № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 за участь у підготовці дошкільного закладу до навчального року, в створенні комфортних умов для перебування дітей в закладі.

Дякуємо всім батькам за допомогу та підтримку в 2012-2013 н.р.

 

Подяка всім батькам за активну участь в громадському житті нашого закладу: у батьківських зборах, ярмарці «Щедрі дари осені», виставках-  «Здоровий спосіб життя»,  «Новорічний хенд-мей», «День Перемоги», «Безпека малюка», розвагах «Коляда», майстер-класі «Галявина сімейного успіху», конкурсах «Смачна новорічна країна», «Дід Мороз шукає таланти».

 

У громадському житті нашого закладу опікувалася проблемами та організаційними питаннями —  голова ради дошкільного закладу Селіонова Н.О.

Подяка голові депутатської фракції «Партії регіонів» Отрешко Сергію Володимировичу

Адміністрація дошкільного навчального закладу № 87 «Дельфін» висловлює Вам велику подяку за  створення сприятливих умов для перебування дітей в дошкільному закладі. Ваша допомога є вагомим внеском в розвитку та підтриманні закладу в належному стані.

Подяка депутату міської ради Кіті І.М.

Адміністрація дошкільного навчального закладу висловлює Вам велику подяку за  сприяння у  питанні з додаткового фінансування щодо капітального ремонту даху  дошкільного закладу.

Висловлюємо подяку спонсору: КБ «ПриватБанк» Шуршину Віктору Олександровичу.

Висловлюємо велику подяку спонсору:  КБ «ПриватБанк»  Шуршину Віктору Олександровичу.

Детальніше