Archive for the ‘Батьківська сторінка’ Category

До уваги батьків


Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія

Виставка «Розмалюлю писанку, розмалюю…» — квітень 2016

Дякуємо за участь в екологічному проекті по виготовленню годівниць — жовтень 2015

Шановні батьки! Адміністрація дошкільного закладу дякує вам за участь в екологічному проекті по виготовленні годівниць. Годівниці були дуже гарні, виготовлені з природніх матеріалів, мали значний запас корму, сподіваємось що наші пташки не будуть голодні і холодні взимку. Побачити свої годівнички ви можете на центральній алеї парку  «Ювілейний» (парк 50-ти річчя) та на майданчиках дошкільного закладу.

Дякуємо за працю!

 

Осінні поробки — жовтень 2014

Чудові осінні поробки зробили вихованці разом з батьками.Виставка малюнків до творів Т.Г.Шевченка — березень 2014

11 березня 2014 року в дошкільному закладі пройшла виставка малюнків до творів Т.Г.Шевченка. Прийняли участь всі групи дошкільного закладу. Дякуємо батькам за чудові роботи та креатив.


Ярмарок «Дари осені» — вересень 2013

19 вересня 2013 року в дошкільному закладі пройшов ярмарок за участю батьків «Дари осені»,  де можна було придбати фрукти, овочі, вареники, пиріжки, різні десерти, іграшки, сувеніри. Кошти з ярмарку будуть залучені на підписку періодичних фахових видань для педагогічних працівників.

Виставка новорічних поробок «Новорічний хенд-мей» (робота з батьками) — грудень 2012

Готуючись до  Нового року,  вихователі груп провели велику роботу з батьками по створенню новорічних поробок та прикрас. Незвичайні ялинки, сніговички, Діди Морози та Снігуроньки викликали велике задоволення у дітей та дорослих. Дякуємо батькам, які прийняли участь у виставці.