Archive for the ‘Наші досягнення’ Category

Рівень життєвої компетентності дітей дошкільного віку за 2012-2013 н.р.

 

Рівень засвоєння програмових вимог дітьми дошкільного віку

№ групи

Сфери життєдіяльності

 Логіко- математична дільність

 Дитина і навколишній світ

Мовленнєве спілкування

 

Молодші групи

№ 4

47%

60%

67%

№ 6

57%

62%

57%

№ 10

48%

44%

48%

 

Середні групи

№5

42%

58%

46%

№ 9

60%

48%

52%

 

Старші групи

№ 7

41%

41%

37%

№ 8

 

               73%

55%

68%

№ 11

81%

76%

71%

Спортивні досягнення наших вихованців

Світла пам’ять інструктру з фізичної культури Аксьонову Олександру Анатолійовичу.

На протязі  багаторічної і плідної праці в нашому дошкільному закладі Олександр Анатолійович вів записи рекордів наших вихованців з різних видів спорту. Ось які є спортсмени в нашому закладі.

Таблиця рекордів

Дошкільного навчального закладу №87 «Дельфін»

на 1 січня 2012 року.

Вид програми

Дата

встановлення

Прізвище, ім’я дитини

Рік народження

Результат

1

2

3

4

5

Легкаатлетика

Дівчата

Біг 30м

07.02.96

Сазіна Маша

1989

5,3

Біг 600м

04.05.2001

Псюрніченко Крістіна

1993

2.51,6

Човниковий біг 3 х10 м

14.12.1995

Сазіна Маша

1989

9,7

Човниковий біг 4х9м

01.06.2001

Псюрніченко Крістіна

1993

11,66

Стрибки в довжину 3міс.

01.06.2001

Псюрніченко Крістіна

1993

162см

Стрибки в дожину з розб.

28.09.1999

Тітаренко Настя

1992

240см

Кидання торбинок (200г)

27.09.1999

Тітаренко Настя

1992

9м90см

Хлопчики
Біг 30м

07.02.1996

Дегтярьов Андрій

1989

4,8

Біг 1 коло (113м40см)

20.10.1998

Шелест Дмитро

1992

23,81

Біг 600 м

29.06.2000

Черненко Віталій

1993

2.35,0

Човниковий біг 3 х 10 м

14.12.1995

Дегтярьов Андрій

1989

8,9

Човниковий біг 4 х 9 м

01.06.2001

Мігур Даніель

1994

10,75

Стрибки в довжину з місця

14.12.1995

Дегтярьов Андрій

1989

158см

Стрибки в довжину з розбігу

15.06.2000

Аністратенко Мирослав

1993

258см

Кидання торбинок (200г)

11.06.1998

Халупко Олександр

1990

18м20см

Змішана
Естафета 4х30м (зустр.)

26.09.1995

Майстренко максим

1989

26,0

Литвиненко Олександр

1988

Гладка Лілія

1989

Шерстова Альона

1988

Велоспорт

Дівчатка
Гонка на триколесному велосипеді 60 м з поворотом

30.06.1999

Рисак Марія

1992

22,83

Хлопчики
Гонка на самокаті (коло /113м40см/)

30.06.1999

Сопільняк Вадим

1992

31,46

Змішана
Велоестафета

27.09.1995

Майстренко Максим

1989

1.22,5

Буланова Юлія

1989

Литвиненко Олександр

1988

Шерстова Альона

1988

Триатлон та

дуатлон

 

Дуатлон

Дівчата
Гонка 60м вело+30м біг

05.10.1999

Дегтяр Анна

1993

31,56

Хлопчики
Гонка 90м самокат +30м біг

16.07.1998

Халупко Олександр

1990

30,5

Триатлон
Дівчата
Водна перешкода 10м +60м велогонка +30м біг

01.07.1999

Рисак Марія

1992

41,21

Хлопчики
Водна перешкода 10м +гонка на самокаті 90м +30м біг

03.07.1996

Дегтярьов Андрій

1989

39,0

Подолання   смуги   перешкод

 Хлопчики
Індивідуальна естафета (4 особи)

28.09.1995

Майстренко Максим

1989

39,0

06.10.1999

Черненко Віталій

1993

3.00,64

Стеценко Роман

1993

Луценко Дмитро

1992

Юрченко Андрій

1992

Велика     комбінована     естафета

Змішана
Смуга перешкод – хлопчик

07.10.1999

Юрченко Андрій

1992

1.58,45

Гонка на самокаті 90м – хлопчик

Черненко Віталій

1993

Гонка на велосипеді 30м – дівчатка

Осіпенко Леся

1993

Біг 50м – хлопчик

Стеценко Роман

1993

Нетрадиційні  види   спорту  

Дівчата
Стрибки на скакальці 1 хв.

25.06.1998

Ріще Зоя

1991

140 раз

Підтягування на перекладині

13.04.1999

Неграш Тетяна

1992

10 раз

Згинання-розгинання рук в упорі лежачи

23.03.2001

Сливка Ірина

1994

30 раз

Піднімання тулуба за 1 хв.

12.04.2000

Сафронова Вікторія

1993

45 раз

Хлопчики
Підтягування на перекладині

16.04.2009

Ковтун Ілля

2002

11 раз

Згинання-розгинання рук в упорі лежачи

23.03.2001

Фабріков Андрій

1994

50 раз

Піднімання тулуба за 1 хв.

01.04.1999

Шелест Дмитро

1992

50 раз

 

 

 

Вітаємо переможницю конкурсу «Золотоволоска 2012» Осадчу Дашу та її маму Осадчу Людмилу Іванівну

Вітаємо Осадчу Дашу та її маму Осадчу Людмилу Іванівну з перемогою в конкурсі «Золотоволоска 2012» за 1 місце, в номінації «Наймолодша модель» та «Приз глядацьких симпатій». Бажаємо успіхів, творчості, здійснення найзаповітніших мрій.

Смачна новорічна країна — 2012

18.12.2012 р. відкрилася «Смачна новорічна країна» , де були представлені казкові смачні будиночки. Наш дошкільний заклад виставив роботу нашої мами Гайдук Вікторії  «Хатинка Діда Мороза», щиро дякуємо мамі за допомогу в створенні казкового будиночка.